Terapia

Tłumaczenie: Przemysław Bieliński
Cykl: Alex Delaware (tom 18) | Seria: Srebrna Seria
Wydawnictwo: Amber
Therapy

W opuszczonej posiadłości pod Los Angeles zostają odnalezione zwłoki brutalnie zamordowanej pary. Doświadczenie detektywa podpowiada doktorowi Delaware, że do rozwiązania tej zbrodni nie wystarczy zwykła procedura. A intuicja psychologa wiedzie go do gabinetu ekscentrycznej psychoterapeutki, która z niezwykłym uporem strzeże tajemnicy lekarskiej i prywatności swoich pacjentów... żywych i martwych.

źródło opisu: [Amber, 2004]

betina360 | 2014-11-07
Na półkach: Przeczytane, 2014, Kellerman
Przeczytana: 07 listopada 2014

Mordertswo mlodych ludzi otwiera cala zagmatwana sprawe z ich rodzinami i psychoterapeutami bo duzo jest o nich.Koniec nasowa jedno zdanie jak zawsze chodzilo o kase.

filozof | 2012-01-28

Spokojna , bez pośpiechu .Dobrze napisani bohaterowie . Autor w wielu miejscach zaskakuję .

Anna | 2015-05-17
Przeczytana: 2014 rok

Czytałam więcej książek tego autora i ta nie jest wg mnie najlepsza. Historia wciąga na początku, ale im bliżej końca, tym bardziej banalnie. Mimo to nie odradzam a zachęcam.

Adrienne | 2014-03-29

jakos nie zachwyciła mnie ta ksiażka... strasznie sie dłużyła ... więc tylko 2 gwiazdki ...

| 2012-03-13

Para młodych, bogatych, atrakcyjnych i nieżywych. Zagadką jest, czy zabójstwo było precyzyjnie zaplanowane, czy też ludzie zginęli przypadkowo. Każdy kolejny akapit odkrywa intymne sekrety skrywane przez tych dwoje. Jest też grupa psychologów-terapeutów, którzy w mniejszym lub większym stopniu byli z nimi powiązani. Są też rodzice obojga nieszczęśników, mający również swoje mroczne sekrety.

Sylwia | 2011-07-25
Przeczytana: 25 lipca 2011

ciekawa, choć spodziewałam sie czegos mocniejszego, ale przeczytać warto :)

AlexDelaware | 2016-01-13

Dobra i wciągająca