Noragami #10

Cykl: Noragami (tom 10)
Wydawnictwo: Studio JG
Noragami
komedia, fantasy, przygoda, romans, shounen, manga
komiksy
Natalia

Pomimo wysiłków Bishamonten, aby ochronić bóstwo szczęścia, Ebisu zostaje zamordowany. Jakby tego było mało Yato wciąż uwięziony jest w Krainie Ciemności. Pomimo grożących jej niebezpieczeństw bogini wojny decyduje się wyruszyć w ślad za nim i wyrwać go ze szponów królowej podziemnego świata. Czy uda im się powrócić na powierzchnię?

źródło opisu: Studio JG, 2017

źródło okładki: http://studiojg.pl/

Paula | 2017-04-14
Na półkach: Przeczytane, Mangi, 2017
Przeczytana: 14 kwietnia 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Bardzo lubię tę mangę, chociaż średnio podoba mi się kreska, przez co idzie mi to bardzo opornie, miejscami jest dla mnie po prostu nieczytelnie.
Ale do treści: uwielbiam gdy Yato z takiego groźnego i walecznego zmienia się w słodkiego i potulnego. Szczególnie przy Hiyori. Ogółem zachowanie Hiyori i Yukine jest godne pochwały. Nie zostawiają przyjaciela, dy ten ma chwile słabości.
Mały Ebisu awwwww.
To, jak Ebisu nauczył się od Yato nazywać Bishamonten. xD
No i wreszcie Yato bez Nory! Długo na to czekałam.
Podsumowując - było fajnie, miło, uroczo, śmiesznie i chwilami groźnie, gdy był pokazany ojciec Yato.