Podróż marzeń. Brunetka w Australii

Wydawnictwo: Rozpisani.pl
5 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Australia, brunetka, podróże
Matacz

Książka Agaty Włodek powstała z potrzeby serca, chęci dzielenia się wrażeniami, przeżyciami, ale też mnóstwem wiedzy, którą nabyła podczas podróżowania po Australii. Nie jest kompletnym przewodnikiem ani nie zaskakuje zwrotami akcji… po prostu zabiera nas ze sobą w drogę. Ta podróż, sprowokowana nowym otoczeniem, staje się dla Agaty po części podróżą w głąb siebie. Publikacja ta jest dla...

Publikacja ta jest dla ludzi, którzy znają Australię z kina, telewizji, sporadycznych lektur. Autorka idealnie oddała nie tylko australijskie krajobrazy, kontakt z unikatową przyrodą, ale przede wszystkim luz, który tam panuje, którego tak bardzo nam brakuje. Książka uruchamia wyobraźnię czytelnika, prowadzi po australijskich ścieżkach, zachęca, inspiruje do podróży życia, którą odbyła Agata Włodek. Nie zapomina też o Aborygenach, rdzennych mieszkańcach tej ziemi.

źródło opisu: Rozpisani.pl

źródło okładki: Rozpisani.pl

| 2016-08-07
Przeczytana: 30 sierpnia 2016

,,Książka Agaty Włodek powstała z potrzeby serca , chęci podzielenia się wrażeniami , przeżyciami ale też mnóstwem wiedzy"...

Podczas czytania zabieramy się w podróż do Australii z autorką książki :)
Znajdziemy tutaj piękne zdjęcia australijskiego krajobrazu i niezwykłej przyrody.

Zachęcam do przeczytania tej książki :) (dla tych co lubią podróże i nie tylko :) )