Komputer - Człowiek - Prawo

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
biznes, finanse

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej powstał w roku 1996 jako jednostka z założenia interdyscyplinarna. Jeden z największych dziś wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego siedem instytutów, dwie samodzielne katedry, blisko 5,5 tysiąca studentów nie rezygnuje z formuły założycielskiej, stwarzając wspólną płaszczyznę badawczą i dydaktyczną dla nauk ekonomicznych, humanistycznych, prawnych oraz informatyki, co umożliwia rozpatrywanie problemów zarządzania i komunikacji społecznej z wielu różnych punktów widzenia.

Piotr | 2015-10-23
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam