Komputer - Człowiek - Prawo

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
4 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej powstał w roku 1996 jako jednostka z założenia interdyscyplinarna. Jeden z największych dziś wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego siedem instytutów, dwie samodzielne katedry, blisko 5,5 tysiąca studentów nie rezygnuje z formuły założycielskiej, stwarzając wspólną płaszczyznę badawczą i dydaktyczną dla nauk ekonomicznych, humanistycznych, prawnych oraz informatyki, co umożliwia rozpatrywanie problemów zarządzania i komunikacji społecznej z wielu różnych punktów widzenia.

Piotr | 2017-06-19

Książka Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Spodziewałem się czegoś innego. Myślałem, że będzie więcej technicznych spraw, prawnych, a nie w dużej mierze przemyśleń filozoficznych do Umberto Eco etc.

Może to wina, że zbyt technicznie patrze na moja branżę ;-)

| 2015-04-18