Mechanika ruchu

Wydawnictwo: WKŁ
8320615933
motoryzacja

Podręcznik akademicki stanowiący systematyczny wykład obejmujący najważniejsze zagadnienia związane z teorią ruchu i dynamiką pojazdów samochodowych. Opisano podstawy teoretyczne, mechanikę toczenia się koła ogumionego, dynamikę i bilans mocy prostoliniowego ruchu samochodu, kinematykę, dynamikę i zachowanie stateczności w ruchu krzywoliniowym, kinematykę zawieszeń kół jezdnych, obciążenia dynamiczne i drgania pojazdu. Uwzględniono najnowsze osiągnięcia w dziedzinie konstrukcji samochodu. Okładka: twarda, Rok wydania: 2005,

wipptal | 2016-08-11