Nadchodzi Boże Narodzenie. Świąteczne wycinanki z papieru do zawieszenia w oknie

Wydawnictwo: Anagram
807342083X
rękodzieło

Gdy zimą wszystko zamarza, a cały świat pokrywa biało-niebieska śnieżno-lodowa poświata, wasze okna będą rozświetlać go tęczowymi kolorami świątecznych i zimowych ozdób. Podczas spaceru będziemy mogli zobaczyć w jednym oknie św. Mikołaja fikającego koziołki i baraszkujące obok białe niedźwiadki, w drugim wiszące gałązki jemioły, w trzecim zaś w blasku kolorowych światełek błyszczeć będzie bożonarodzeniowa choinka. Wokół roznosić się będzie zapach pieczonych ciasteczek to wszystko będzie nam przypominać, że Boże Narodzenie tuż, tuż!

Marta | 2011-11-13
myszkulka | 2011-07-24