Proste drinki

Wydawnictwo: Skupieński Marketing
drinki, alkohole, przepisy
Agnieszka

"Proste drinki" zawiera przepisy ze zdjęciami, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej! Książka zawiera 103 przepisy na drinki z łatwo dostępnych alkoholi (żadnych drogich wódek i likierów!). Znajdziesz w niej też kilka słów o podstawowym sprzęcie do przygotowywania drinków (i porady jak sobie radzić bez sprzętu) oraz triki barmana-amatora. "Proste drinki" to jedyna tak wygodna książka...

"Proste drinki" to jedyna tak wygodna książka kulinarna w Polsce!

Sztywne karty z przepisami złączone są nitem, co sprawia, że książka nie zamyka się podczas korzystania. Każda karta jest zafoliowana, więc nie chłonie wody tak jak zwykły papier - z pewnością docenisz to podczas imprez z drinkami!

Książka zapakowana jest w eleganckie tekturowe pudełko z zawieszką - można ją zabrać na imprezę lub... powiesić w kuchni i mieć zawsze pod ręką.

źródło opisu: http://sklep.2drink.pl/proste-drinki-agnieszka-skupienska

źródło okładki: http://sklep.2drink.pl/proste-drinki-agnieszka-skupienska

Kamysia Gaworska | 2015-11-06

Polecam bardzo serdecznie - pozycja obowiązkowa w każdym domu, przydaje się podczas imprez. Znajomi byli zachwyceni różnorodnością serwowanych drinków. Proste i przejrzyste opisy sprawiają, że każdy może zostać barmanem w swoim domu. POLECAM !!

Małgorzata | 2015-11-04

"Proste drinki" to po prostu recepta na udaną imprezę! Znajdziemy tu zarówno klasykę drinkową, wariacje na ich temat oraz całkowite nowości. I przede wszystkim nie zbankrutujemy! Agnieszka Skupieńska proponuje nam przepisy z wykorzystaniem łatwo dostępnych alkoholi i produktów, co zdecydowanie odróżnia ją od innych autorów w tej tematyce.

Jako stała czytelniczka bloga 2drink.pl nie miałam wątpliwość, że treść książki spełni oczekiwania i będzie po prostu...smaczna! Ale forma książki to totalne zaskoczenie! Sztywne karty, złączone nitem, odporne na zalania i zabrudzenia, tak częste w kuchni. Każda książka kucharska powinna być wydawana w tej formie.

Polecam "Proste drinki" jako niezbędnik każdej imprezy, a także idealny prezent (Autorka zadbała nawet o zapakowanie każdej książki w eleganckie pudełko).

Agnieszka | 2015-10-08

Genialna książka! W końcu znalazłam przepisy na NAPRAWDĘ proste drinki, do których składniki mogę kupić w każdym prawie sklepie. Drinki na każdą kieszeń i umiejętności barmańskie. Duży plus za bardzo wygodny format i laminowane strony. Żadna impreza tej książce nie będzie straszna :)

Świetna książka! Polecam wszystkim!

Justyn21 | 2015-09-26
Przeczytana: 19 września 2015

Niezwykle przejrzysta książka z przepisami, którą wyróżnia nie tylko forma, ale i treść. Brak tu skomplikowanych przepisów, do których nie potrzeba wielkich umiejętności oraz wyszukanych składników. To książka dla każdego, kto chce przygotować we własnym domu coś dobrego, wyjątkowego dla siebie czy dla gości.

Dla mnie bomba :)

Alex | 2015-09-24

Super poręczna książka z prostymi przepisami nawet dla tych, którzy nie radzą sobie w kuchni! Ciekawa forma zapobiegająca zamoczeniu stron i niespodziewanemu zamknięciu się książki. Gorąco polecam.

Aleksandra | 2015-08-25
Przeczytana: 2015 rok

Wspaniała forma!

Aurelia | 2015-08-22
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015

To właściwie nie książka, bo do powieści się zasiada i ją czyta. W przypadku "Prostych drinków" sięgasz po nią, kiedy nachodzi cię ochota na fajnego drinka, albo chcesz zabłysnąć na imprezie. Myślę, że to już wystarczający powód, by zainteresować się tym tytułem!

Przepisy Agnieszki Skupieńskiej wyróżnia na rynku nie tylko temat, ale i formuła, w jakiej je wydała - pierwszy raz trzymałam w dłoniach książkę, która byłaby spojona jednym nitem, co umożliwia swobodne rozłożenie przepisów, bez obawy że nagle znikną sprzed naszych oczu (jak to przy tradycyjnej budowie książki). Dzięki takiemu rozwiązaniu przepisy można zabrać ze sobą, bo są lekkie i zmieszczą się do torebki.

Jeszcze zanim książka trafiła do sprzedaży zastanawiałam się co takiego w niej znajdę, skoro na blogu Agnieszki można znaleźć ogrom receptur. Cóż, znalazłam w niej choćby unikalny przepis na moją ulubioną Pina Coladę, zrobioną w zupełnie inny sposób niż na blogu czy stronach z przepisami. Od tej pory nie piję już...

Magdalena Bród | 2015-08-19
Przeczytana: 19 sierpnia 2015

Świetnie wydana książka, lepiej przedstawionych przepisów kulinarnych nie mogę sobie wyobrazić :)