Do trzech razy Natalie

Okładka książki Do trzech razy Natalie Olga Rudnicka
Okładka książki Do trzech razy Natalie
Olga Rudnicka Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Natalii 5 (tom 3) Seria: Klub Książki Kobiecej kryminał, sensacja, thriller
Natalii 5 (tom 3)
Klub Książki Kobiecej
Edipresse
2015-08-13
2015-08-13

To już jest uzależnienie

To już jest uzależnienie

Książka przeczytana w X. 2020, po 3 latach nadal bawi i zachwyca. Myślę, że nawet ludzie omijający komedie kryminalne powinni przeczytać. Polecam.

Ostatnia część historii o Nataliach. Z jednej strony ciut słabsza, powtarzające się opisy domu, poprzednich zajść, konflikty z facetami itd. Z drugiej sprawa kryminalna jest bardziej mroczna i smutna, pokazuje że ludzie dla kasy są w stanie zrobić wszystko, i nie myślę tu o Nataliach. Jedna gwiazdka zabrana za klasycznie feministyczny zabieg robienia głupka z najmłodszego faceta w domu Natalii, czyli z Przemka. Mimo, że niby było to zaplanowane przez bliźniaki, ale niesmak pozostał.

Miałam wątpliwości czy kolejna część to dobry pomysł, ale czytało się równie świetnie jak poprzednie :)

Rewelacyjna, choć moim zdaniem najsłabsza ze wszystkich 3 części Natalii. Choć również świetnie napisana, ale chyba jednak wolę, gdy Natalie działają w pełnym składzie :)

Świetna! Humor, akcja, niespodzianki. Dialogi fantastyczne. Napisane tak barwnym językiem, że czytając (ja słuchając) widzę wszystko jakbym oglądała film. I dobre jest to, że mimo problemów czuje się, że wszystko dobrze się skończy. Osobiście unikam książek takich zbyt życiowych tzn kończących się niesprawiedliwie lub tragicznie dla głównych i lubianych bohaterów.

Jaka szkoda, że to już ostatnia część przygód Natalii. Wprawdzie uważam ten tom za nieco słabszy, bo najlepiej siostry bawią, gdy są wszystkie razem i w domu, to wciąż jest to miła, relaksująca i wciągająca lektura. Wyrazy uznania dla wytrwałości i cierpliwości dla naszych panów i po cichu liczę, że z Anielką i Przemkiem kiedyś faktycznie się spotkamy.

Chyba mam przesyt tym stylem, 3 część Natali5 moim zdaniem słaba. Dalsze losy sióstr. Tym razem wyjechały do Międzyzdrojów.......

Re we la cja! Czytało się świetnie. Sama intryga z pozoru banalna okazała się naprawdę bardzo interesująca. Te dialogi mnie naprawdę rozśmieszały, ich urok tkwi w absurdalnym humorze ale na poziomie a o to przecież nie tak łatwo. To co mi się też baaaardzo podobało to rozmyślania bohaterów - znowu ten świetny humor. Styl pisania podobny do Cobena ale przyznam szczerze że żadna z książek Harlana nie podpasowala mi jak ta. Zobaczymy jak będzie z innymi pozycjami. Można było się pośmiać, nie było nużących i niepotrzebnych opisów. To moja pierwsza książka Pani Rudnickiej ale z pewnością nie ostatnia. Spodobała mi się także krytyka i naśmiewanie zarówno z kobiet jak i facetów - świetna książka napisana z przymrużeniem oka. Na taką historię miałem chęć i cieszę się że ta książka trafiła w moje ręce. Jak dotychczas najlepsza książka przeczytana w tym roku a było ich już 9 więc to też o czymś świadczy :)

U Natalii, razy pięć rzecz jasna, dużo się dzieje, ale niekoniecznie tak jak by one tego chciały. Czyli norma u pań Sucharskich, można by rzec. Wiadomo, że na liczne niepowodzenia mają wpływ mężczyźni. A każdy z nich mimo ogromnej miłości, posłałby te wiedźmy w kosmos😅
No, ale Natalie też nie lubią próżnować, toteż kiedy panowie nabroili, chcąc dać im prztyczka w nos, podejmują szybką decyzje o wakacjach 😁na placu boju powstaje troje facetów z trójką dzieci, nieuświadomionych gdzie wybranki ich serc się udały ani kiedy wrócą 🙈
Oczywiście Sucharskie nie potrafią trzymać trzymać od kłopotów z daleka, toteż już pierwszego dnia w Międzyzdrojach ma miejsce incydent, który zaważy na powodzeniu całego urlopu 🙉
No było absurdalnie, wesoło i komicznie 😁jak zawsze dzieciaki dołożyły swoją cegiełkę do całego bałaganu🙈 lubię tą autorkę za to poczucie humoru i cieszę się, że w końcu przeczytałam tą serię.
Trochę ironi, trochę sarkazmu, dużo śmiechu😁

• 2015
  • 2015