Labrador retriever

Wydawnictwo: Galaktyka
flora i fauna

Książeczka, którą oddajemy właśnie do rąk Czytelnika, nie ma pretensji do bycia kompendium wiedzy o labradorze. Gdybyśmy chcieli zawrzeć tu wszystkie informacje, dotyczące tej rasy, trzeba by zadrukować przynajmniej 500 stron....Pokrótce zatem przedstawiamy historię labradora, wzorzec rasy i argumenty za i przeciw posiadaniu tego psa. Czytelnik znajdzie też niezbędne informacje o żywieniu i układaniu, a także najważniejsze wiadomości z dziedziny rozrodu. W końcowej części przedstawiamy wskazówki, dotyczące codziennej pielęgnacji i zdrowia, oraz typowych dla tej rasy dolegliwości i potrzeb. Radzimy jednak mimo wszystko, aby nie ograniczyć się tylko do przeczytania tej książeczki warto dołożyć starań, by stać się właścicielem Psa Doskonałego, co osiągnąć można dzięki odpowiedniemu wychowaniu, kursom i szkoleniom.

Shafiqua | 2014-11-08
Na półkach: Zwierzęta, Przeczytane