Wrocław Eberharda Mocka. Przewodnik na podstawie książek Marka Krajewskiego

Wydawnictwo: Orfin Sp. komandytowa
9 (5 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Wrocław, Krajewski, Eberhard Mock
MaciekWroc

Przewodnik po Wrocławiu śladami Eberharda Mocka.

źródło opisu: Wydawnictwo Orfin

źródło okładki: www.orfin.istore.pl

hala | 2017-03-23
Przeczytana: 23 marca 2017

Znakomita, klimatyczna i wciągająca.

MaciekWroc | 2015-08-17
Przeczytana: 14 sierpnia 2015

Wrocław Eberharda Mocka[…] to nieduża, ale bardzo sympatyczna książeczka. Niespełna 50 stron zaplanowanych na podstawie (niekiedy luźno) książek Marka Krajewskiego tras. Moim zdaniem to doskonała zachęta do sięgnięcia po tą oryginalną serię przygód detektywa z Breslau. Dodatkowo to doskonałe wprowadzenie dla tych, którzy chcą zacząć poznawać miejsce, w którym żyją, pracują, uczą się i które teraz po prostu jest ich. To może być przyczynek do odkryć fantastycznych zakątków i widoków (na zdjęciach i pocztówkach), których już nie ma, albo zostały nieodwracalnie zmienione, bez woli i zgody dawnych właścicieli.
Niewątpliwym plusem tej publikacji są piękne ilustracje i czytelne mapki. Zdecydowanie polecam, nie tylko fanom Krajewskiego i Mocka.