Brat Luc - biografia

Wydawnictwo: Agape
Frére Luc, la biographIe
Luc, Tibhirine, Algierja, cystersi, religia
Kristofher

„Mnich, lekarz, męczennik, człowiek o tysiącu twarzy, który mógłby zniechęcić każdego biografa... A tymczasem „przez wszystkich znany i kochany" lekarz z gór Atlasu tak głęboko naznaczył wspólnotę swoją obecnością, że niemożliwym byłoby chcieć przybliżyć tajemnicę Tibhirine, nie zanurzając naszego spojrzenia w spojrzeniu brata Luca. Jeszcze dzisiaj pozostaje on dla wielu Algierczyków człowiekiem opatrznościowym, który potrafił, nie tylko poprzez stawianą diagnozę, ale także poprzez czysto ludzki, życzliwy kontakt przywrócić zaufanie, przywrócić nadzieję".

źródło opisu: http://www.agape.org.pl/ksiazki/16-brat-luc-biografia.html

źródło okładki: http://www.agape.org.pl/ksiazki/16-brat-luc-biografia.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!