Ona i On o seksie

Wydawnictwo: Bertelsmann Media
hobby

plon kilkudziesięciu lat pracy sławnego seksuologaprzyczyny, skutki i sposoby rozwiązania kryzysów w sypialnidziesiątki konkretnych przypadków, opisanych z obu stronNa omówienie każdego przypadku składają się: relacja jej, jego, fachowy komentarz i możliwe sposoby zmiany zaistniałej sytuacji. Wśród problemów: unikanie seksu, zmiana relacji partnerskich, tajemnice partnerów, zdrada, zazdrość, niety

myślnik | 2013-03-21

Dawno dawno temu całkiem przypadkowo wpadła mi w ręce.Objawienie i miłość!!!Kocham tego faceta!Kocham to,że jest tym kim jest!Kocham jego wiedzę i sposób w jaki nam zwykłym śmiertelnikom ją przekazuje.Okazuje się,że zachodzą w nas takie procesy,o których nie mamy nawet pojęcia,co ja mówię nie posiadamy bodajże świadomości niektórych naszych poczynań w sferze seksualnej.Jeden z najlepszych poradników!Wydaje Ci się,że wiesz wszystko o sobie?!Partnerze?!Partnerce?!Mylisz się,och jak bardzo się mylisz!Wiedza jest kluczem a świadomość siebie niezbędna do jak najlepszego funkcjonowania.

Lucy | 2015-11-26
Przeczytana: 19 maja 2014

Szokowała, powodowała, że się przy niej śmiałam. Poszerzyła horyzonty. I przede wszystkim czegoś nauczyła.

martuh | 2014-09-27
Przeczytana: 20 września 2014

To jest moja kolejna pozycja tego autora. I poraz kolejny się nie zawiodłam. Bardzo dobrze wprowadza w tematykę seksualności wśród polaków. Niekiedy śmieszna, niekiedy zaskakująca. Przyjemna lektura w której opisane są prawdziwe historie opowiadane na kanapie Lwa-Starowicza.

Sądząc po fragmentach książki umieszczonych na okładce, miałam wrażenie, że książka jest nastawiona na czytelników szukających sensacji, ale gdy ją przeczytałam, pozytywnie się zaskoczyłam. Lew-Starowicz we wciągający sposób opisuje typowe i mniej typowe problemy, z jakimi zgłaszają się do niego pacjenci. Polecam.

Katherina28 | 2011-10-08
Przeczytana: 09 października 2011

Książka, którą warto przeczytać żeby mieć pogląd na wygląd innych związków. Nie opisuje ona ekscytujących sytuacji łóżkowych, lecz pokazuje problemy, które mogą dotknąć wszystkich bez wyjątku. Nie należy jej traktować jako poradnika.

Kamulka84 | 2010-04-16
Przeczytana: 16 stycznia 2008

Ludzkie historie, zadziwiające zachowania, zaskakujące myśli - ta książka to cenny zbiór studium przypadków dla praktykujących lekarzy i terapeutów. Lektura tej książki sprawi, że chyba nic już w życiu nie zaskoczy...

Dagmara | 2013-01-25
Na półkach: 2011, Przeczytane
Przeczytana: październik 2011

Moim zdaniem lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce poznać meandry ludzkiej seksualności. Narracja lekka i zrozumiała, ciekawe przypadki i tematy tabu.

trycha | 2014-02-27

Ten sam cykl co zawsze, ino w inszym opakowaniu.

StudentkaPsychologii | 2011-07-11
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Psyche
Przeczytana: 13 sierpnia 2011

Zdecydowanie jedna z moich ulubionych książek!!!

Ka_Ha | 2016-06-20

Takie tam czytadełko.