Haftowane monogramy. Alfabet haftowany kwiatami

Wydawnictwo: RM
Alphabet brodé mille fleurs
haft, hafciarstwo, monogramy
rękodzieło

Sprawisz, że ciemiernik, nasturcja i szafirek będą tańczyły dzięki temu kwiatowemu alfabetowi.Każda litera wyhaftowana tysiącami kwiatów prezentuje bukiet zapachów i pozwala przenieść naturę do własnego domu. W książce znajdują się rysunki do skopiowania każdej litery oraz rady dotyczące kolorów nici i objaśnienia ściegów niezbędnych do wykonania motywu. Wasze własnoręczne prace mogą przyozdobić nakrycia stołu, abażury, albumy ślubne, pokrowce na poduszki i wiele innych przedmiotów.

Fotografie: Sylvie Vernichon

wisia10 | 2015-12-22