Wydolność i sprawność fizyczna tenisistów w wieku rozwojowym

Wydawnictwo: Akademia Wychowania Fizycznego w Gdańsku
tenis ziemny, trener
sport

Znaleźć tu można próbę odpowiedzi na pytanie, jakie elementy mają wpływ na osiągnięcie sukcesu w tej dyscyplinie sportu, z uwzględnieniem takich czynników jak: poziom wydolności, poziom sprawności fizycznej oraz zdolności motoryczne. Nie jest to poradnik, którego celem jest ukazanie jak należy postępować, by prawidłowo wytrenować zawodnika tenisowego, a raczej jest opis wyników badań, które każdy instruktor powinien uwzględnić w swojej pracy.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!