Relaksujące mandale. 100 antystresowych, rozwijających kreatywność kolorowanek

Tłumaczenie: Karolina Bochenek
Wydawnictwo: Samsara
The Mandala Coloring Book: Inspire Creativity, Reduce Stress, and Bring Balance with 100 Mandala Coloring Pages
hobby
Precious

Na punkcie kolorowanek dla dorosłych oszalał cały świat. Daj się ponieść temu szaleństwu, wypełnij kolorami 100 oryginalnych szablonów mandali, stworzonych przez Jima Gogarty’ego i odkryj prosty sposób na ukojenie skołatanych nerwów. Czy wiesz, że kolory od niepamiętnych czasów odgrywają ważną rolę w życiu emocjonalnym i uczuciowym człowieka? W dużej mierze, kontakt z kolorami rzutuje na...

Czy wiesz, że kolory od niepamiętnych czasów odgrywają ważną rolę w życiu emocjonalnym i uczuciowym człowieka? W dużej mierze, kontakt z kolorami rzutuje na twoje postrzeganie świata. W dzisiejszych czasach presja i stres powodują, że bardzo często zapominamy o chwili relaksu, bądź spędzamy czas wolny w sposób, który nie wpływa na nas korzystnie.

Przekonaj się, jak łatwo to zmienić i poznaj sekret tybetańskich mnichów na pełną, wewnętrzną koncentrację! Poznaj terapeutyczną moc kolorów, odkryj wraz z mandalami, że chwila relaksu może nie tylko odgonić zmęczenie, ale również pozytywnie wpłynąć na wszystkie aspekty twojego życia.

Kolorowanie mandali pozwoli ci:

* Uspokoić umysł.
* Wyciszyć emocje.
* Zmniejszyć poziom odczuwanego stresu.
* Rozwinąć kreatywność.
* Poprawić koncentrację.

W tej książce znajdziesz kolekcję najbardziej inspirujących i uroczych mandali, dzięki którym zanurzysz się w wielokolorowy, kojący nerwy świat i odgrodzisz się na moment od otaczającego cię chaosu. Pozwól sobie na chwilę relaksu, która korzystnie wpłynie na twój umysł i sprawi, że stres odejdzie w zapomnienie. Wprowadź do swojego życia kolory i w pełni korzystaj z zalet płynących z ożywiania mandali za pomocą barw.

Nie czekaj więc! Rozluźnij się, użyj swojej kreatywności i zacznij kolorować te wspaniałe, mistyczne symbole!

źródło opisu: Wydawnictwo Samsara, 2015

źródło okładki: http://www.illuminatio.pl/

Shetani | 2015-12-31
Przeczytana: 31 grudnia 2015

Kolorowanki uwielbiałam już za czasów dzieciństwa i zawsze narzekałam, że nikt nie pokusił się o stworzenie czegoś takiego dla dorosłych. Moje narzekania chyba zostały wysłuchane, bowiem od jakiegoś czasu na rynku dominują książki kreatywne, w tym kolorowanki dla dorosłych. Mnie udało się dostać „Relaksujące mandale” i był to wybór doskonały! Nie tylko dlatego, że w końcu mam swój upragniony powrót do dzieciństwa, ale również dlatego, że wierzę w energię mandali.
W książce mamy łącznie 100 mandal do pokolorowania. Oczywiście technika dowolna, dobór kolorystyki również – oto zabawa pełna pasji i kreatywności. Pozwala na oderwanie się od codzienności, zapewnia chwile relaksu i koi myśli. Mandale wywodzą się z kultury buddyjskiej i są w niej bardzo cenione, często wiąże się je z medytacją – stąd też pozytywny wpływ na nasze emocje i umysł. Każdy rysunek może stać się odzwierciedleniem naszego obecnego stanu, naszych myśli i samopoczucia.
Gdy byłam dzieckiem, to zawsze musiałam mieć...