Poznaj siebie 60 testów osobowości

Wydawnictwo: Świat Książki
hobby

Zestaw sześćdziesięciu testów, dzięki którym można poznać swoją osobowość, uświadamiając sobie zarówno szczegóły własnego zachowania jak i ogólniejsze cechy charakteru. Czy jesteś pewna siebiea Pociągasz, czy raczej zrażasz płeć przeciwnąa Wolisz kierować ludźmi, czy być kierowanąa Testy z kluczem skonstruowane są tak pomysłowo, że już podczas ich rozwiązywania nasuwają się nam pouczające refleksje. Świetna zabawa i a wstęp do podjęcia ewentualnych zmian.

źródło opisu: http://www.swiatksiazki.pl/poznaj-siebie-julia-coto,p90059650.html

źródło okładki: http://www.swiatksiazki.pl/poznaj-siebie-julia-coto,p90059650.html

Marta | 2015-01-19
Przeczytana: 05 stycznia 2015

Część pierwsza- teoretyczna, ciekawe informacje na temat kokologii, psychologii współczesnej oraz testów psychologicznych. Można się naprawdę dużo dowiedzieć.
Część druga- testy, które bawią, a także dostarczają wielu informacji o nas. Robiłam je uczciwie i większość mówi prawdę:P
Fajna zabawa, polecam.

radiateur | 2013-07-20

Przyznałam tylko sześć gwiazdek,ponieważ spodziewałam się czegoś lepszego.
Wstęp bardzo ciekawy,niestety tylko ok. 70% testów jest fajnych...

nuda171 | 2013-04-01

Różne pomocne testy - cieakwa

calvatus | 2014-01-15
Przeczytana: 15 stycznia 2014

Rozwiązywane w busie z Warszawy ;)

Grreta | 2015-05-16
ola | 2015-03-22