Kimi ni Happiness

キミにハピネス
komiksy
japoński
Shiroi

Bouyant girl Aizawa Yume falls for the cool boy in her class, Kashiwagi Kou—who tickles people’s noses with a sweet scent and only smiles from time to time. Slowly, Yume develops feelings for Kou-kun... but one day after school, she catches him with Hitohana-san, the girl with a bad personality and equally bad reputation!

Alex Ritter | 2018-01-22
Na półkach: Przeczytane, Mangi i Mahwy
Przeczytana: 20 stycznia 2018

Opis: Aizawa Yume ma 16 lat. Musi siedzieć obok fajnego, olewającego wszystkich, chłopaka. Stopniowo próbuje zobaczyć jego prawdziwą twarz i zaczyna jej się podobać ...

Według mnie ta manga nie ma w sobie tego czegoś. Cieszę się, że jest tylko jeden tom, bo po kolejne nie sięgnęłabym.