Akademia cudów

Wydawnictwo: Atena, Tower Press
psychologia, socjologia
lastwolfnight

Adama Sznapera „Akademia cudów” (2000) nosi charakterystyczny podtytuł: Implikacje, herezje i paradoksy? Autor wyraża własne zdanie, często odrębne od opinii oficjalnej nauki. Kolejno omawia tematy podstawowych kontrowersji w naukach matematyczno-przyrodniczych: konsekwencje teorii wszechświatowego „Big-Bengu”, problem entropii, informacji i antyświatów, pracy mózgu w ostatnich chwilach życia oraz istnienia życia pozagrobowego. Autora pasjonuje pytanie o słuszność Teorii Względności i czy możliwe jest przekroczenie prędkości światła. Stanowczo uważa, że UFO przybywa do nas z przyszłości.

źródło opisu: źródło; http://www.literatura.net.pl

źródło okładki: źródło; http://www.literatura.net.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!