Rady dla młodego dżentelmena

Wydawnictwo: WAM
Princely Advice for Happy Life
poradniki
Aleksandra Wilk

Jeśli jest się księciem w dzisiejszym świecie, trzeba być też księciem w swoim sercu i w swoich działaniach. Książęcy tytuł nie znaczy obecnie zbyt wiele. O szlachectwie, honorze i klasie mężczyzny decydują dziś już tylko jego czyny. Kiedy Alexi Lubomirski wziął po raz pierwszy na ręce swojego syna, zdecydował, że chce mu przekazać, jak żyć godnie i pięknie. Wówczas napisał właśnie ten...

Wówczas napisał właśnie ten unikatowy przewodnik po życiu dla młodych dżentelmenów.
Teraz także chłopiec bliski Twojemu sercu może dowiedzieć się, jak zostać księciem naszych czasów!
Książka o której informowały wszystkie światowe media, nareszcie w Polsce!
Książe Alexi Lubomirski łączy w sobie polską, francuską, angielską i peruwiańską krew. Światowej sławy fotograf mody - autor sesji m.in. Sharon Stone, Gwyneth Paltrow, Natalie Portman, Kate Winslet, Nicole Kidman i wielu innych gwiazd wybiegów i ekranu.

źródło opisu: http://katalog.wydawnictwowam.pl/?Page=opis&Id=71752

źródło okładki: http://katalog.wydawnictwowam.pl/?Page=opis&Id=71752

Goldie | 2018-01-20
Przeczytana: 19 stycznia 2018

Najpierw się trochę rozczarowałam - książeczka niewielka (mniejsza od formatu zeszytu) i nie za gruba. A jak jeszcze przekartkowałam, to zauważyłam, że na stronie tylko po kilka zdań. Jednak jak zaczęłam czytać, to mi się bardzo spodobało. Po autorze widać inteligencję wyniesioną z domu i może też z genów oraz mądrość nabytą przez ciekawe życie. I to wszystko usiłuje przekazać swoim dwóm synom, a przy okazji innym mężczyznom w ramach porad życiowych - bardzo prostych, ale niesamowicie trafnych.
Paniom polecam poczytać gdy mają chandrę i wydaje się, że nie ma już dżentelmenów na świecie. Panom sugeruję sprawdzić, czego oczekują kobiety - proste rady, ale bardzo, bardzo mądre życiowo.

Andrew | 2016-10-14
Przeczytana: 06 września 2016

To jest o tym jak być dobrym człowiekiem. To jest to, czego uczyć się trzeba na co dzień. POLECAM !!!!