Purpurowe ćmy. Jak nie grać żeby wygrać

Wydawnictwo: Poligraf
literatura piękna
karollllllla

O jeden krok za daleko w swoich złudnych wyobrażeniach poszedł Maksymilian. O jeden krok za daleko mógłby pójść każdy z nas. Czy niefortunna ta decyzja pozwoli mu odnaleźć siebie w kreacjach stworzonych przez jego własny umysł? Czy pochłonie go i zniszczy destrukcyjny wzorzec patologicznego hazardu, który nosi w sobie? Czy odnajdzie w sobie siłę by zahartować się w ogniu cierpienia i powrócić...

Czy niefortunna ta decyzja pozwoli mu odnaleźć siebie w kreacjach stworzonych przez jego własny umysł? Czy pochłonie go i zniszczy destrukcyjny wzorzec patologicznego hazardu, który nosi w sobie? Czy odnajdzie w sobie siłę by zahartować się w ogniu cierpienia i powrócić do rodziny czy spłonie w nim zatracając siebie?

Jedno pewne jest, krok po kroku, kamyk za kamykiem potoczy się lawina rozbijająca obraz jego rzeczywistości, aż Maksymilian zrozumie... A co? Przeczytać książkę musisz, żeby się przekonać, żeby błędów jego w swoim życiu nie powielać.

źródło opisu: Wydawnictwo Poligraf

źródło okładki: Wydawnictwo Poligraf

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!