Samhain. Rytuały, przepisy i zaklęcia na koniec lata

Tłumaczenie: Zuzanna Kaszkur
Seria: Sabaty
Wydawnictwo: Illuminatio
Samhain: Rituals, Recipes & Lore for Halloween
rytuały, zaklęcia, Halloween
Precious

Jeśli chcesz żyć w zgodzie z Kołem Roku i korzystać z mocy wiccańskich świąt, to koniecznie zapoznaj się z szóstą już z kolei książką z serii Sabaty. Publikacja prezentuje wiedzę na temat tradycyjnego, jak i współczesnego świętowania obchodów końca starego roku i początku zimy. Samhain obchodzony 31 października na 1 listopada sprzyja kontaktom z duchami przodków, pożegnaniu z przeszłymi...

Samhain obchodzony 31 października na 1 listopada sprzyja kontaktom z duchami przodków, pożegnaniu z przeszłymi działaniami oraz spojrzeniu w głąb siebie. To czas przygotowania się do pory zimowego zastoju.

Książka zawiera proste rytuały, inwokacje i zaklęcia, dzięki którym w pełni wykorzystasz energię i moc sabatu Samhain. Ponadto prezentuje tradycje Samhain, co ułatwi ci zrozumienie niezwykłej magii wiążącej się pożegnaniem starego roku i sprawi, że z łatwością i radością będziesz obchodzić te święto współcześnie.

Odpowiednimi działaniami dodasz sobie siły na nadchodzący rok, zaś aura tego święta pomoże ci podjąć nowe postanowienia na najbliższy czas i sprawi, że z większym zapałem ruszysz przed siebie.

Poznaj sekrety Samhain i w pełni korzystaj z mocy tego sabatu!

źródło opisu: Wydawnictwo Illuminatio, 2015

źródło okładki: http://www.illuminatio.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!