Lecznicze działanie miodu w chorobach wewnętrznych

Wydawnictwo: MedPharm Polska
zdrowie, medycyna
Athoualia

Lecznicze działanie miodu w chorobach wewnętrznych jest najnowszą pozycją dotyczącą wpływu miodu na nasze zdrowie. Książka w kompleksowy sposób wskazuje jak miód pomaga zwalczać wiele chorób, od przeziębienia, do nowotworów. Zaletą Leczniczego działania miodu jest również wskazanie tych odmian miodu, które zwalczą konkretne choroby. Możesz dowiedzieć się jaki rodzaj miodu poprawi Twoją przemianę materii, wpłynie na rozwój płodu, lub wyleczy choroby oczu. Ta książka pomoże ci zmienić nawyki żywieniowe, pozytywnie wpływając na twoje samopoczucie.

źródło opisu: www.medpharm.pl

źródło okładki: www.medpharm.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!