Niewinne zło

Seria: Najpiękniejsze Miłości
Wydawnictwo: Amber
The Enchanting Evil
Stokrotka

Główna bohaterka Melinda ucieka z domu przed niechcianym małżeństwem. Na swej drodze spotyka markiza, który w wyniku zbiegu okoliczności bierze ją za kobietę lekkich obyczajów ...

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Ewelynn | 2016-03-30
Przeczytana: 30 marca 2016

Melinda to sierota która uciekając od niechcianego małżeństwa i stryja (który w momentach zdenerwowania stosuje przemoc) nieświadomie wpadła w większe kłopoty ponieważ kobieta która zaproponowała jej pomoc jest pracownicą domu publicznego. Markiz to z pozoru cynik który jest w stanie sfingować własny ślub aby umierająca macocha z którą się szczerze nie cierpią przepisała spadek. Motywem przewodnim książki jest niedowiedzenie między głównymi bohaterami. Akcja jest wartka a dialogi ciekawe jedynie ostatnia scena była zbyt teatralna.