Uczciwe życie sposobem dojścia do celu

Wydawnictwo: RSSB
Honest Living: A Means to an End
religia
Tomaton

"Zrozumienie dlaczego powinniśmy prowadzić uczciwe i moralne życie, jest ważnym krokiem na duchowej ścieżce do urzeczywistnienia Boga. Ta inspirująca książka wyjaśnia uniwersalne prawo przyczyn i skutków zarówno z ludzkiej, jak i duchowej perspektywy. Uświadamia nam, że wszyscy żyjemy w niewidzialnym więzieniu oraz wyjaśnia, w jaki sposób możemy wydostać się z niego poprzez zamianę orientacji...

Ta inspirująca książka wyjaśnia uniwersalne prawo przyczyn i skutków zarówno z ludzkiej, jak i duchowej perspektywy. Uświadamia nam, że wszyscy żyjemy w niewidzialnym więzieniu oraz wyjaśnia, w jaki sposób możemy wydostać się z niego poprzez zamianę orientacji z materialnej na duchową. "

źródło opisu: http://www.scienceofthesoul.org/product_p/po-215-0.htm

źródło okładki: http://www.scienceofthesoul.org/product_p/po-215-0.htm

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!