Zioła w kuchni. Porady eksperta

Wydawnictwo: Buchmann
4 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki
puma86

W książce można znaleźć najważniejsze pytania i odpowiedzi dotyczące wyboru, sadzenia, cięcia i pielęgnacji ziół.

- Łatwy dostęp do informacji na temat hodowli
- Wczesne rozpoznawanie problemów i chorób
- Proste objaśnienia i instrukcje
- Natychmiastowa pomoc w hodowli ziół.

źródło opisu: nieznane

Athoualia | 2016-08-14
Przeczytana: 14 sierpnia 2016

Bardzo dużo błędów w druku (zamiast "officinalis" jest "o i n.icinalis"), opis zaleceń dot. Lippi trójlistnej jest skopiowany z opisu kocanki włoskiej. Korekta porażka!
Mało ważnych informacji, jedynie te początkowe o wysiewie i sadzeniu. Zdjęcia są jeszcze w porządku (ale też nie wszystkie). Lepszą książką o tej tematyce jest "Zioła w doniczkach" - http://lubimyczytac.pl/ksiazka/271485/ziola-w-doniczkach.

MrGwyn | 2017-12-29
cynkicyna | 2016-09-18