sport

Pierwszy tomik w serii wspaniałych książek, które pomogą Ci zdobyć umiejętności Twoich ulubionych bohaterów stadionów. Jak udoskonalić swoją grę... to seria poradników stworzonych z myślą o tym, aby pokazać Ci, jak opanować dany sport i wyciągnąć z niego, ile się da. łącząc w sobie prosty do zrozumienia tekst, fotografie ilustrujące każdy krok, zagrania oraz przejrzyste schematy, powodują, że trudne umiejętności nagle wydają się proste i wykorzystywanie ich w grze sprawia Ci o wiele więcej satysfakcji.

Dicappo | 2014-08-28
Mateusz | 2013-01-21