A mnie kocha Julia Roberts

Wydawnictwo: Tower Press

Bohater powieści Nikołaj Nasonkin znalazł sposób, aby nie tylko spotkać się z Julią Roberts, nie tylko dotknąć rąbka jej sukienki, nie tylko ją pocałować... Wirtualna miłość po rosyjsku.

Justa | 2017-04-29
Przeczytana: 15 kwietnia 2017

Bardzo dziwnie czytało mi się tę książkę. Bardzo podobały mi się komentarze autora do tekstu de facto nie jego książki. Dużo opisów aktów seksualnych czego tytuł nie sugeruje, a czego na pewno nie podjęłabym się przeczytać. Generalnie, nic nie wznosząca, jedynie, że internet może być zgubnym narzędziem.

anawa004 | 2012-09-29
Przeczytana: 29 września 2012

Absurdalna miłość do gwiazdy filmowej zmieniająca życie głównego bohatera w piekło. Obsesja kończąca małżeństwo, w rezultacie końcowym nawet zwolnienie z pracy. Świetnie napisana, nietypowy scenariusz, fajne teksty. Polecam.

MonikaNi | 2016-07-10
Przeczytana: 2009 rok