Uwiedzenie

Tłumaczenie: Magdalena Stefanowska
Cykl: Bound Hearts (tom 3)
Wydawnictwo: MSPUB
Seduction
pochłaniacz

Terrie zawsze obawiała się swojej seksualności, swoich pragnień i tego, jak bardzo pożądała Jessego. Wydawało się jej, że wychodząc za Thomasa wybiera bezpieczne rozwiązanie. Pomyliła się i to bardzo. Czy po śmierci męża uda się jej odzyskać utraconą pewność siebie? I to na tyle, by uwieść Jessego? W trudnych chwilach zawsze dawał jej oparcie, był jej najlepszym przyjacielem, zawsze przy niej. Może najwyższy czas uwieść go i odważyć się na wejście do mrocznego, erotycznego świata. Najlepiej z pomocą wiernej przyjaciółki.

źródło opisu: woblink.com

źródło okładki: woblink.com

Przyjemnepl | 2016-09-29

„Terrie wiedziała od lat, że Jesse jest członkiem tej grupy. Było ich ośmiu. Mocno dominujący, charyzmatyczni mężczyźni, których żądze znały niewiele ograniczeń. Jednym z ich największych wymagań był trójkąt. Całkowite poddanie i uległość ich kochanek wobec rozkoszy, jakich mogą im dostarczyć.”

Przed laty rudowłosa Terrie mimo swoich fantazji seksualnych postanowiła porzucić je dla innego mężczyzny. Brata mężczyzny, którego pragnęła. Nigdy nie była szczęśliwa w małżeństwie, a tym bardziej mąż jej życia nie ułatwiał. Młody Jesse po śmierci swojego brata przez 3 lata opiekował się Terrie. Dopiero na ślubie Elli i Jamsa oraz odpowiedniej ilości alkoholu, bohaterka odważyła się zacząć realizować swoje fantazje.

Gdy tylko pojawiła się w jego biurze, sekretarka a jej dobra przyjaciółka Tally od początku ostrzegła ją czy wie w co się pakuje. Od początku postawiła sprawę jasno przed Jessem, pragnie go najmocniej na świecie, jednak pragnie go w pojedynkę. Nie chce innego mężczyzny i sam...

jovvi | 2016-06-16

hej, ale naprawde każda kobieta marzy o pieprzeniu w tyłek??? Dajcie spokój... Kazda cześc tego cyklu jest o tym samym: ona mokra na sam widok a on wiecznie gotowy. To jest jeszcze do ogarnięcia ale to totalne analne popychanie to już wieje sztucznością. Nie wiem czy autorka opiera opisy na własnych doświadczeniach ale wiele jest mocno przesadzonych wiec zaliczam cykl do romansu paranormalnego.

BookFather12 | 2016-05-08

Nie spodziewałam się mega romantycznej historii. Spodziewałam się dobrych scen sexu. I dostałam jeszcze lepsze. Daje jej 6 gwiazdek właśnie przez nie. Fakt, postacie mają bardzo podobne charaktery co w 1 i 2 tomie ale opisy zbliżeń, które stanowiły większość książki trochę mi to zrekompensowały.
Jeśli szukacie świetnych scen erotycznych, to zdecydowanie polecam.

Kasia1101998 | 2016-02-19

Powrót do beznadziejności. Schemat, widzę, bardzo się powtarza, przez co książka na tym traci. Każda z bohaterek kolejnych części ma taką samą historię. Monotoniczne, schematyczne i nudne.

Ewitka | 2015-09-22
Na półkach: Przeczytane, E-book, D/s, 2015, Erotyk
Przeczytana: 23 lipca 2015

Była córka, potem matka, przyszła kolej na koleżankę. Czy uległość jest zaraźliwa? To dobrze, że to już koniec. Na szczęście ta część była ciut ciekawsza od poprzedniej, ale i tak powtórka z rozrywki...