Zanim pozwolisz zaszczepić dziecko

Wydawnictwo: Biosłone
zdrowie, medycyna

Zanim pozwolisz zaszczepić dziecko jest publikacją uświadamiającą rodziców o długofalowych negatywnych skutkach ubocznych szczepień, nie tylko niepożądanych odczynach poszczepiennych (NOP), bezpośrednio związanych ze szczepieniem. Jest to wiedza skrzętnie skrywana przez oficjalną propagandę medyczną, sponsorowaną przez koncerny farmaceutyczne, niemniej jednak istotna dla rodziców, którzy na ogół nie zdają sobie nawet sprawy, na jakie niebezpieczeństwa narażają swoje dzieci wiodąc je na szczepienia, niczym na manowce.

Adresaci broszury

Broszura jest skierowana do tych rodziców, którzy przejawiają zainteresowanie zdrowiem swoich dzieci, więc chcą poznać także tę drugą, ciemną stronę procederu szczepień. Nie jest natomiast dla tych, którzy dla wygody wolą nie znać prawdy i z tego powodu nie przeczytają naszej broszury. Dlatego dystrybucją broszury zajmą się Biosłonejczycy, którzy po wstępnej rozmowie będą wręczali ją tylko rodzicom zainteresowanym także ciemną stroną procederu szczepień, nie tylko tą z kolorowych plakatów.

źródło opisu: http://www.bioslone.pl/

źródło okładki: http://www.bioslone.pl/nasze_publikacje

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!