Dom na sennej

Ewa Gudrymowicz-Shiller Wydawnictwo: E-bookowo literatura piękna
E-bookowo
2015-07-28
2015-07-28

Moim skromnym zdaniem to ciekawa, ujmująca, wciągająca historia. Zaczyna się może niepozornie ale szybko się rozwija i jest coraz ciekawiej i naprawdę dałabym jej więcej gdyby nie wątek, mały ale zawsze, o duchu. Chyba bym jednak jakoś inaczej zmotywowała bohaterkę do poszukiwań, bo to troszkę było nierealne:) Ale ogólnie nie było o tym duchu dużo więc da się czytać. Polecam.

Rzadko zdarza mi się nie doczytać książki do końca, jednak przy "Domu na Sennej" poddałam się po stu stronach.
Zaczęło się zwyczajnie, ale potem fabuła nabrała kolorytu, gdy akcja cofnęła się o kilka dziesięcioleci. Wkrótce jednak i tu stało się nudno i w nawiązaniu do tytułu - sennie. A gdy pojawiła się zjawa zza światów, zrobiło się pretensjonalnie i tak idiotycznie, że dałam sobie spokój z czytaniem - wszak czeka na mnie tyle innych, ciekawych książek, że szkoda czasu na nieudaną lekturę.

Przeurocza i bardzo ciepła historia.

Przeurocza i bardzo ciepła historia.

• Ebooki
  • :-),:-),:-)
  • Moi mali książęta :)
  • Biblioteczka domowa III
  • KNDL
  • Niedoczytane

Dodaj cytat z książki Dom na sennej