Pamięć

Wydawnictwo: Witanet
witanet

Jest to opowieść o dziewczynie z „defektem” pamięci powodującym nawrót wspomnień z poprzednich wcieleń. W wieku około osiemnastu lat następuje przebudzenie. Książka zaczyna się takim właśnie momentem w życiu Vanessy. Dziewczyna, pamiętając wiele wstecznych inkarnacji, poszukuje sensu w codzienności i wieczności jednocześnie. Niestety jej obecna rodzina (matka, ojciec, brat) nie są w stanie zrozumieć jej przypadłości. Bohaterka ma świadomość, że nie jest jedyną osobą posiadającą ten, może niezbyt pożądany, dar. Przeznaczenie każe jej w każdym wcieleniu odszukać i uratować jej ponadwcieleniową siostrę. Nauczona doświadczeniami z poprzednich żyć potrafi już zabezpieczyć się materialnie na kolejne wcielenia. Ale czy wszystko da się przewidzieć? Ten sam imperatyw, z którym Vanessą odnajduje i usiłuje ochronić siostrę, inne osoby pcha w kierunku unicestwienia jej bliskich. Czy możliwe jest ocalenie wszystkich, na którym jej zależy? Jak odnaleźć sens kolejnych inkarnacji? Jak osiągnąć spokój w obecnym życiu i na zawsze?

Dariusz Kuklis poświęcił sporo czasu na przygotowanie materiałów do tej książki. Zgłębiał teorie inkarnacji. Akcja książki jest dynamiczna i spójna. W efekcie trudno się od niej oderwać. „Pamięć” jest debiutem literackim Autora.

źródło opisu: http://www.witanet.net/pamiec/

źródło okładki: http://www.witanet.net/

witanet | 2015-07-29
Przeczytana: 29 lipca 2015

Ciekawy pomysł na książkę. POLECAM GORĄCO!!!