Emocje - czy można im ufać?

Tłumaczenie: Aleksandra Czwojdrak
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
Emotions - Can You Trust Them?
poradniki
Ines

- Czy miłość od pierwszego wejrzenia jest miłością prawdziwą? - Czy prawdziwa miłość przetrwa całe życie? - Czy gniew to coś złego? - Jak się nauczyć panować nad sobą? - Co zrobić, gdy trudno zrozumieć swoje najintymniejsze uczucia? Dr James C. Dobson podaje praktyczne wskazówki i proste sposoby, które pomogą zrozumieć nasze emocje i radzić sobie z nimi. Miłość, gniew, poczucie winy czy...

- Czy miłość od pierwszego wejrzenia jest miłością prawdziwą?
- Czy prawdziwa miłość przetrwa całe życie?
- Czy gniew to coś złego?
- Jak się nauczyć panować nad sobą?
- Co zrobić, gdy trudno zrozumieć swoje najintymniejsze uczucia?

Dr James C. Dobson podaje praktyczne wskazówki i proste sposoby, które pomogą zrozumieć nasze emocje i radzić sobie z nimi. Miłość, gniew, poczucie winy czy nieodparte wrażenia to emocje, które mogą odgrywać w życiu bardzo pozytywną rolę, jeśli tylko nauczymy się najpierw je właściwie identyfikować jako przejawy naszej natury, a w końcu także kontrolować.

"Emocje - czy można im ufać?" to książka na całe życie.

Kamila | 2018-07-23
Przeczytana: 23 lipca 2018

Dużo się z niej nauczyłam. Praktyczna i lekko się czyta. Emocje wytlumaczone bardzo dokładnie. Poruszana jest kwestia religijnego podejścia. Polecam!!!