Okładka książki Pies i człowiek

Galaktyka
flora i fauna
typ
papier
7,87 (15 ocen i 3 opinie)
Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Lillianna | 2014-12-15
Przeczytana: 15 grudnia 2014

Wartościowa lektura, którą każdy właściciel psa powinien mieć na swojej półce.

Rewelacyjna książka! Inteligentnie napisana, duża wiedza, wrażliwość, dobry, przejrzysty styl, spójna treść - no, książka ideał " w temacie":)

asnna | 2011-05-24
Przeczytana: 24 maja 2011

Poradnik Jean Donaldson to optymalne kompendium wiedzy dotyczące psychologii psów i ich szkolenia (pozytywnego, oczywiście). Zdecydowanie polecam!

scarpeta | 2015-01-30

Kalendarium literackie
  • Victor Hugo
    213. rocznica
    urodzin
    - Nicponiu! Skradłeś mojej żonie całusa! - Ja? Niech mnie pan zrewiduje!
  • Michel Houellebecq
    57. rocznica
    urodzin
    Życie bez czytania jest niebezpieczne, trzeba zadowolić się samym życiem, a to niesie ze sobą pewne ryzyko
  • José Mauro de Vasconcelos
    95. rocznica
    urodzin
    Wreszcie zrozumiałem, co to znaczy ból. Ból to wcale nie znaczy dostać lanie, aż się mdleje. Ani nie znaczy rozciąć sobie stopę odłamkiem szkła tak, że lekarz musi ją zszywać. Ból zaczyna się dopiero wtedy, kiedy boli nas calutkie serce i zdaje się nam, że zaraz przez to umrzemy, i na dodatek nie mo... pokaż więcej
  • Stefan Grabiński
    128. rocznica
    urodzin
    Wyrósł z głębin na wodach kwiat piękny jak smutek, cichy jak westchnienie. Biały był i twarde miał pąki, kręgiem po brzegach w zieleń liści dłoniastych ujęty.
  • Theodore Sturgeon
    97. rocznica
  • Elizabeth George
    66. rocznica
    urodzin
    Sęk w tym, że nie da się komuś odebrać drugiego człowieka, jeśli on sam tego nie chce.

Znajdź nas na Facebooku