Haft złotą nitką

Wydawnictwo: RM
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Beginner's guide to goldwork
rękodzieło

Haft złotą nitką to stara, bardzo efektowna technika, pozwalająca uzyskać oszałamiające efekty. Kiedyś dostępna tylko dla najbogatszych, dziś staje się coraz bardziej popularna: wybór metalowych, złotych i srebrnych nici oraz innych materiałów i akcesoriów jest bardzo szeroki. Warto więc skorzystać z nowych możliwości. Książka przeznaczona jest dla osób rozpoczynających swoją przygodę z tą dziedziną rękodzieła. Autorka krok po kroku opisuje najważniejsze ściegi oraz inne metody zdobienia, takie jak tworzenie aplikacji czy naszywanie koralików. Wszystkie czynności zostały dokładnie sfotografowane, co z pewnością ułatwi naukę. Zamieszczone w książce wzory i przykłady udowadniają, że haft złotą nicią można wykorzystywać nie tylko do prac tradycyjnych, lecz także do tworzenia nowoczesnych form.

wrzos118 | 2017-03-12
Na półkach: Przeczytane, 3_Hobby
Przeczytana: lipiec 2016

Piekne wzory i techniki jak je wykonać.

Beata | 2018-02-01
Papitapapta | 2016-09-13