100 sekretów ludzi sukcesu

Wydawnictwo: Świat Książki
biznes, finanse

Wśród ludzi sukcesu, przebadanych przez psychologów, są menedżerowie, sportowcy i całkiem zwyczajne osoby, które dopięły swego. Analiza sposobów ich działania, myślenia i zachowania się pozwoliła autorowi sformułować wnioski, rady i wskazówki, z których możemy niemal od razu skorzystać. Niektóre z nich są tyleż proste, co zaskakujące.

Yae | 2012-06-10

Więc.. hm.. może zacznę od plusów tej książki.
Autor wymyślił bardzo dobrą formę przekazania swoich "sekretów na sukces". Mamy 100 punktów, każdy na dwie strony. Na początku jest swoisty opis problemu, później przykład, na końcu krótkie podsumowanie co sprawia, że czyta się to niebywale szybko. No i...chyba tyle z dobrych stron.
Jeśli chodzi o treść to było bardzo mało punktów, które by mnie zaciekawiły. Większość jest po prostu zbiorem przewidywalnych porad, o których każdy wie. Muszę dodać, że są one opisane w dość nudny sposób. Czasami aż miałam ochotę przerzucić kartkę i to olać. Książka do mnie nie trafiła, nie dała mi do myślenia, nie sprawiła, że coś się we mnie zmieniło. A chyba autor miał odwrotny zamiar.

mariola | 2016-10-22
Paweł | 2016-03-14