Minecraft. Strategie dla zaawansowanych graczy

The Advanced Strategy Guide to Minecraft
gry, minecraft, strategie
poradniki
trwsky

Minecraft może być dokładnie taki, jaki chcesz. Historia gier komputerowych udowadnia, że o sukcesie gry nie decyduje oprawa graficzna, ale pomysł i grywalność. Dowodem na to jest Minecraft — gra, która oczarowała ludzi na całym świecie! Już teraz wkrocz do świata, w którym jedynym ograniczeniem jest Twoja własna wyobraźnia! O sukcesie Minecrafta świadczy również liczba książek na jego temat....

Minecraft może być dokładnie taki, jaki chcesz.

O sukcesie Minecrafta świadczy również liczba książek na jego temat. Prawdopodobnie żadnej innej grze w historii nie poświęcono tyle miejsca, opracowań, instrukcji i porad. Książka, którą trzymasz w rękach, porusza zaawansowane zagadnienia związane z Minecraftem. Sięgnij po nią i przekonaj się, jak budować farmy mobów, systemy komputerowe, roboty, linie kolejowe i energetyczne. Brzmi zaskakująco? Nie wiedziałeś, że w tym świecie to możliwe? Naucz się też budować skomplikowane budynki w różnych stylach architektonicznych oraz podziel się swoimi konstrukcjami z graczami z całego świata. Jeżeli wiesz już, jak przetrwać w świecie Minecrafta, ta książka stanie się Twoim niewyczerpanym źródłem informacji i inspiracji do odniesienia sukcesu w tej niesamowitej grze!

Zarządzaj unikalnymi konfiguracjami Minecrafta, określającymi różne wersje gry, światy, paczki zasobów i profile.
Zautomatyzuj rolnictwo: kilka tłoków, strumyk i odrobina czerwonego pyłu w pełni do tego wystarczy.
Generuj niewyczerpalne złoża — nawet obsydianu.
Zbuduj farmy mobów, które będą masowo produkować zombie, pająki, creepery i szkielety.
Zbuduj dom w stylu, który Ci odpowiada: średniowiecznym, wiktoriańskim, wikińskim, japońskim, modernistycznym, czy podmiejskim.
Twórz krajobraz naturalny i drzewa; dekoruj otoczenie dwuwymiarowymi grafikami pixel art i wykuwaj trójwymiarowe rzeźby.
Konstruuj inteligentniejsze i wydajniejsze systemy kolejowe i energetyczne.
Wprowadź Minecrafta w epokę przemysłową i atomową. Możesz nawet używać zielonej energii, budując panele słoneczne i wiatraki.
Twórz systemy komputerowe i roboty, posługując się językiem Lua w ComputerCraft.
Projektuj ekscytujące mapy przygód i dziel się nimi, a także poznaj tajniki bloków poleceń.
Podziel się swoim dziełem z resztą świata, nagrywając profesjonalne filmy ze ścieżką dźwiękową.
Uruchom serwer multiplayerowy i zajmij się handlem.
Korzystaj w wtyczek przeciwgriefingowych i innych dodatków.

Najbardziej zaawansowany podręcznik do Minecrafta!

źródło opisu: www.helion.pl

źródło okładki: www.helion.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!