Notatnik metodyczny o grze skrzypcowej i jej nauczaniu

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Muzyczne
skrzypce, gra na skrzypcach
hobby

Książka porusza szereg zagadnień z jakimi nauczyciel gry na skrzypcach spotyka się w swojej pracy z uczniem już zaawansowanym. Autor poświęca wiele miejsca problemom ekspresji gry, frazowania, czy rubata - zagadnienia rzadziej poruszane w tego typu pracach. Czytelnik znajdzie w niej także własne przemyślenia i odkrycia autora dotyczące gry skrzypcowej i jej nauczania. Są one efektem jego wieloletnich doświadczeń jako pedagoga i muzyka-kameralisty.

źródło opisu: hatteria.pl

źródło okładki: hatteria.pl