Aussenhandel (wersja niemieckojęzyczna)

Wydawnictwo: Poltext Verlag
biznes, finanse

Aussenhandel to odpowiednia lektura dla wszystkich, którzy ze względu na wykonywany zawód, czy obrany kierunek studiów pragną zdobyć i rozwinąć sprawność posługiwania się fachowym językiem niemieckim w handlu z zagranicą. Podręcznik informuje o rodzajach i formach transakcji, regulacjach prawnych (postaciach umów, warunkach dostaw i płatności, dokumentach handlowych i ryzykach występujących w obrotach międzynarodowych).