Promocja w Internecie narzędzia, zarządzanie, praktyka

Wydawnictwo: Osrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr
biznes, finanse

Swobodne poruszanie się w wirtualnym świecie i doskonała znajomość możliwości, szans, a także zagrożeń, jakie niesie ze sobą Internet w obszarze promocji to obecnie bardzo ważne i pożądane umiejętności dobrego marketera. Jeśli zatem chcesz: * optymalnie przygotować internetową witrynę firmową i fachowo nią zarządzać, * właściwie stosować reklamę w Internecie, * zrozumieć istotę promocji wykorzystującej wyszukiwarki internetowe, * kreować wizerunek on-line oraz poznać środki promocji uzupełniając

Donia | 2011-04-07