Runaways, Vol. 2: Teenage Wasteland

5 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
komiksy
angielski
Oceansoul

Still on the run from their super-villain parents, this motley crew of super-powered kids finds a kindred spirit in a daring young stranger and welcomes him into their fold. But will this dashing young man help the teenagers defeat their villainous parents...or tear them apart? One troubled member finds out, as she leaves the group's hideout with their new recruit, who reveals his startling secret, putting the entire team in jeopardy Plus: Who do you send to catch a group of missing, runaway teenage super heroes? Marvel's original teen runaway crimefighters, Cloak and Dagger, making their first major appearance in years.

źródło opisu: http://marvel.com/

źródło okładki: http://marvel.com/

Beremis | 2018-07-22
Na półkach: Przeczytane, EBooki, Komiks
Przeczytana: 18 lipca 2018

Trochę się pogubiłem w wydaniach, drugi zeszyt jaki dorawałem to te:

Fabularnie: jest fajnie. Akcja się rozwija, sporo fajnego humoru, dialogi między dzieciakami są fajne. Spoko. Miłe nawiązania do świata Marvela. Idealna pozycja dla nastoletniego fana tego uniwersum. Ba, przekonać się mogą nawet osoby, które nie rajcują się komiksami o facetach w obcisłych trykotach.
Ale graficznie nie mogę przy tym komiksie wytrzymać. Zero dynamiki w kadrach. Zero drugiego planu. Prosta kreska, kolorowanie jak w paincie. Mimika bohaterów - koszmarna, same mini debili z rozdziawionymi paszczami. Koszmarek.

Po serialu miałem sporą chęć przeczytania komiksu. Rezygnuje. Ten kompletnie graficznie nie wpadł w moje gusta. A szkoda, bo fabularnie może być ciekawie.