albumy
Monika Adamczyk

W roku 2009 z inicjatywy Muzeum Historii Fotografii w Krakowie, powstało pod patronatem Biblioteki Narodowej w Warszawie portfolio, składające się z 44 czarno-białych sygnowanych i numerowanych portretów z okresu 1972-1995, opatrzonych moimi komentarzami w języku polskim, angielski, niemieckim i francuskim. Dyrektor Zamku Królewskiego w Warszawie, który obdarzony został ostatnio Portfolio...

Dyrektor Zamku Królewskiego w Warszawie, który obdarzony został ostatnio Portfolio przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, Profesor Andrzej Rottermund, opatrzył je słowem wstępnym.

Portfolio jest kartonowym pudełkiem formatu A3+, wraz ze zdjęciami w obwolutach, informacjami wstępnymi i komentarzami spełnia wszelkie kryteria archiwalnego obiektu muzealnego i jako książka artystyczna opatrzona jest ISBN.

Portfolio może stanowić prestiżowy podarunek dla gościa nabywcy Teki.
Jeżeli ta Teka miałaby zostać przekazana instytucji kultury bądź gościowi nabywcy, to istnieje możliwość do drukowania do Teki karty Donatora w formacie A3+, zawierającej uzgodniony tekst.
Osobom zainteresowanym zakupem Teki jestem gotów zademonstrować jej oryginalny numerowany egzemplarz w uzgodnionym na tę okoliczność terminie.

źródło opisu: http://www.gieraltowski.pl/

źródło okładki: http://www.gieraltowski.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!