albumy
Monika Adamczyk

Gry z portretem « Gry z portretem » to wydana w 2005 przez Galerię/Studio Gierałtowskiego dokumentacja moich działań. Są tam recenzję moich wystaw krajowych i zagranicznych. Eseje Stefana Morawskiego, Ryszarda Kapuścińskiego, Jana Szczepańskiego, Jacka Żakowskiego i innych, o fotografii portretowej i moich zdjęciach. Wywiady ze mną i moje teksty o fotografii i nie tylko, varia, śmieszne i...

Gry z portretem

Są tam recenzję moich wystaw krajowych i zagranicznych. Eseje Stefana Morawskiego, Ryszarda Kapuścińskiego, Jana Szczepańskiego, Jacka Żakowskiego i innych, o fotografii portretowej i moich zdjęciach. Wywiady ze mną i moje teksty o fotografii i nie tylko, varia, śmieszne i oficjalne.

źródło opisu: http://www.gieraltowski.pl/

źródło okładki: http://www.gieraltowski.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!