Twój ptaszek - instrukcja obsługi

Wydawnictwo: Stapis
humor
hobby

Ten wyjątkowy poradnik dla użytkownków Ptaszków pozwoli Ci zdecydowanie rozszerzyć możliwości wykorzystania swojego bezcennego organu. Praktyczne rady dotyczące podstawowych i zaawansowanych funkcji, obszerne informacje o pozastandartowych trybach pracy, cenne wskazówki dotyczące przechowywania i konserwacji, informacje nt. akcesorii dodatkowych z pewnością uatrakcyjnią i rozszerzą ogrom twych przeżyć.

| 2012-10-29
Veigela | 2013-11-06