Zanim znajdziemy się na ulicy. Rozmowy o ekonomii

Wydawnictwo: Novae Res
biznes, finanse
bous

Od autorek: Niniejsza publikacja jest kontynuacją – drugą z trylogii. Pierwsza opublikowana została pt.: „Zanim wyjdziemy na ulicę”. Tytuł tej części: „Zanim znajdziemy się na ulicy” – sugeruje sytuację drastyczniejszą – sytuację rodziny, którą bank pozbawia mieszkania. Nie z powodu lekkomyślności czy braku odpowiedzialności, ale z powodu naszej milczącej akceptacji systemu, w którym żyjemy.
Ta praca ma charakter popularyzatorski i pisałyśmy ją z nadzieją, że każdemu – bez względu na wykształcenie – pomoże zrozumieć patologie obecnego ustroju gospodarczo-finansowego.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!