Sztuka projektowania ogrodów

Wydawnictwo: Publicat
hobby

40 świetnych gotowych projektów, jak dobrać rośliny do ograniczonej przestrzeni, wszystko to, co jest niezbędne, aby stworzyć ogród naszych marzeń. Szczegółowe schematy obsadzania uwzględniają ceszeroką gamę łatwo dostępnych roślin. Ogromny wybór specjalnych obiektów, od oczek wodnych i nawierzchni z desek do wzniesionych rabat i altan. Autor jest zdobywcą czterech złotych medali za projekty ogrodów na Chelsea Flower Show. Okładka: twarda, Rok wydania: 2008,

AGAT | 2013-10-07
GABRYSIA | 2013-03-14