"Po sezonie" jest zbeletryzowanym scenariuszem filmu pod tym samym tytułem. Dojrzały mężczyzna. Trzy kobiety w różnym wieku, łączy je potrzeba miłości. I różne sposoby radzenia sobie z problemami, które przynosi upływ czasu. On, jeszcze nie starzec, ale już nie młody. Cyniczny. Zrezygnowany. Wskutek niezwykłego zbiegu okoliczności odkrywa w sobie młodzieńca. Seks, miłość, tkliwość... Janusz...

"Po sezonie" jest zbeletryzowanym scenariuszem filmu pod tym samym tytułem.
Dojrzały mężczyzna. Trzy kobiety w różnym wieku, łączy je potrzeba miłości. I różne sposoby radzenia sobie z problemami, które przynosi upływ czasu. On, jeszcze nie starzec, ale już nie młody. Cyniczny. Zrezygnowany. Wskutek niezwykłego zbiegu okoliczności odkrywa w sobie młodzieńca. Seks, miłość, tkliwość... Janusz Majewski opowiada o tym z psychoanalityczną wnikliwością.

Jolka | 2016-07-08
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 2015 rok

Książka fajnie i lekko napisana. Film w świetnej obsadzie. Niemniej jednak wybieram książkę i polecam wszystkim!

Kasiunia | 2015-09-24
Przeczytana: 24 września 2015

Książka miła, lekka i przyjemna. Czyta się szybko. Fajna lektura na jeden wieczór.

Moni | 2017-05-06
annikap | 2016-10-28