Umiejętność postępowania z innymi

Wydawnictwo: Olimex
Skill with people
poradniki
Sławomir

Umiejętność postępowania z innymi jest najcenniejszym ze wszystkich ludzkich talentów.

Twoja umiejętność postępowania z innymi ludźmi wyznacza jakość Twego życia zawodowego, rodzinnego i towarzyskiego.

Poznanie metod opisanych w tym podręczniku sprawi, że będziesz o wiele lepiej potrafił postępować z ludźmi.
Korzystaj z tych metod!

Sławomir | 2015-08-23
Przeczytana: 23 sierpnia 2015

40 stronicowa książka przeczytana jednym tchem. Sam nie wiem do jakiej kategorii ją zaliczyć, horror, czy raczej kryminał. Zawarte w niej metody i przykłady technik manipulacji społeczeństwem oraz sposoby wpływania na drugiego człowieka w celu osiągnięcia zamierzonego efektu lub korzyści materialnej przyprawiają o gęsią skórkę. Sukces ma wiele twarzy. Zresztą dodany przeze mnie cytat mówi sam za siebie.