Tektura i karton. Wyjątkowe i inspirujące projekty przedmiotów z tektury

Wydawnictwo: RM
Craft workshop : cardoboad
papieroplastyka
rękodzieło

Książka prezentuje przykłady najciekawszych i najbardziej oryginalnych prac współczesnych artystów. zawiera szczegółowe instrukcje, opisujące krok po kroku kolejne etapy wykonania poszczególnych projektów oraz schematy pozwalające wykonać tornister, stolik karciany, koszyk bądź nocną lampę - przedmioty zarówno praktyczne, jak i dekoracyjne. W poradniku znajdziemy również opisy gatunków tektur , informacje o podstawowych materiałach i narzędziach, a także metodach pracy, które należy opanować, aby samodzielnie wyczarować te wyjątkowe przedmioty.

mamamady | 2011-07-02

kilka ciekawych projektów, polecam najpierw obejrzeć a potem kupić

magda | 2013-11-05
Przeczytana: 2012 rok