Armia przyszłości

Wydawnictwo: Zielona Sowa
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Captain America. The Tommorow Army
Amanda

Steve Rogers próbuje zrozumieć współczesny świat, co wcale nie jest takie proste, jeśli wziąć pod uwagę fakt, że był ZAMROŻONY przez siedemdziesiąt lat. Kiedy agencja T.A.R.C.Z.A wykryła, że zgrupowanie HYDRA rośnie w siłę, Nick Fury wezwał Steve'a, by przywidział strój Kapitana Ameryki i pokrzyżował plany złowieszczej organizacji. Jednak nawet z pomocą swoich przyjaciół Sama i Nataszy, czyli Falcona i Czarnej Wdowy, Kapitan może mieć problem z powstrzymaniem ARMII PRZYSZŁOŚCI!

źródło opisu: Zielona Sowa, 2015

źródło okładki: Zdjęcie autorskie