Masoneria polska 2014

Wydawnictwo: Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu
polityka, masoneria, illuminati, PiS
Ania

To, co dzieje się w Polsce jest tylko fragmentem realizacji planu masonerii, który ma doprowadzić Zachodni Świat do wielkiego krachu. Następnym krokiem, masonerii jest zbudowanie na tym gruzowisku swojego „Nowego Wspaniałego Świata”, w którym będzie jeden rząd, jeden pieniądz, jedna (nowa i masońska) religia. W ramach realizacji tego planu masoni chcą wymazać Polskę nie tylko ze wszystkich...

W ramach realizacji tego planu masoni chcą wymazać Polskę nie tylko ze wszystkich map, ale i z pamięci samych Polaków.

W Polsce grasuje wirus groźnej choroby, która po raz pierwszy dotknęła nasze elity, w XVIII wieku, choroby, która prowadzi Polaków do przeświadczenia, że Polska ma szansę na trwanie i rozwój, gdy odda się w pełni obcym „pod opiekę”, choroby, która zabija Polskę.

Nasze elity polityczne od lewa do prawa zapadły i dziś na tę chorobę, i realizują plan masonerii.

źródło opisu: Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu, 2014

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

as12 | 2019-09-22

Żenująca twórczość fanatyka religijnego zniewolonego przez watykańskiego okupanta.

kubala331 | 2016-08-23
Przeczytana: 2015 rok

Nie wiem dlaczego tak słabe oceny ma ta książka, dla mnie zawiera wiele wartościowych wiadomości, można się z niektórymi nie zgadzać ale jak dla mnie to warta przeczytania jeśli kogoś ten temat interesuje. Na pewno kontrowersyjna, pewnie jak każda książka która ujawnia choć kawałek prawdy o planach masonerii, a nie jest ona by najmniej wygodna dla wielu ludzi.

Antagonista Esklaważu | 2015-08-30

Od razu mówię, że czytałem tylko fragment dotyczący Ayn Rand. To był chyba najbardziej żałosny tekst jaki widziałem w życiu. Zupełne niezrozumienie nie tylko filozofii obiektywizmu, ale i fabuły powieści. No cóż, gdyby Krajski chociaż zachował pozory powagi, można by mu to było wybaczyć, ale zaprezentował się jako zwykły kłamca. Stawia chochoły i sam się z nimi tłucze. W ogóle nie prowadzi dialogu z filozofią Rand. Skoro wyszło z niego całkowite dyletanctwo intelektualne (tak, w ogóle nie zasługuje na miano intelektualisty), to czytanie innych fragmentów nie ma najmniejszego sensu.